سایت مرجع نخبگان و مخترعین غرب ایران

پل ارتباطی نخبگان، مخترعین و مبتکرین و اطلاع رسانی آخرین اخبار مربوطه

در استان كرمانشاه به ازاي هر 20 هزار نفر يك مخترع جوان وجود دارد

ناصر گلی انجمن مخترعین و مبتکرینمدير انجمن مبتكرين و مخترعين استان:

در استان كرمانشاه به ازاي هر 20 هزار نفر يك مخترع جوان وجود دارد

خبرگزاري فارس: مدير انجمن مبتكرين و مخترعين استان گفت: در استان كرمانشاه هر 20 هزار نفر يك مخترع جوان وجود دارد.

ناصر گلي امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در كرمانشاه افزود: در استان كرمانشاه تعداد 80 مخترع جوان شناسايي شده اند اما به طور قطع مي توان گفت كه مخترعين و مبتكرين بيشتري در استان هستند كه شناسايي نشده اند و ما بايد به دنبال معرفي آنان به جامعه باشيم.

وي ادامه داد: ان شاء الله در نيمه رمضان كه روز تولد امام حسين(ع) است انجمن مبتكرين و مخترعين استان كه زير نظر سازمان ملي جوانان فعاليت مي كند جشنواره حضرت علي اكبر(ع) را برگزار مي كند.

گلي تصريح كرد: بنا داريم در اين جشنواره و همايش بزرگ از مخترعين جوان استان تجليل به عمل آيد تا الگويي براي جوان تر ها باشند.

مدير انجمن مبتكرين و مخترعين استان در ادامه گفت: هدف از برگزاري اين همايش الگو سازي براي جوانان و نوجوانان است چرا كه قشر جوان ما نيازمند تشويق و ترغيب هستند و بايد توجه ويژه اي به آنان شود.

ناصر گلی بيان داشت: اين جشنواره در يازده مولفه شهداي جوان و ويژه مخترعين و مبتكرين جوان كارآفرين، ورزشكاران، چهره هاي علمي و دانشگاهي، فعالين فرهنگي و هنري، كشاورز و جوان روستايي، طلبه و مبلغ جوان، گروههاي خاص و سرپرست خانوار، فعالين اجتماعي، كارگر جوان تعريف مي شوند.

وي در پايان گفت: به لحاظ اينكه جوانان قشر عمده تاثير گذاري هستند بايد بيش از پيش به آنان توجه شود و در جهت شكوفا كردن استعدادهاي آنان تلاش كنيم.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هشتم مرداد ۱۳۸۷ساعت   توسط قباد احمدی  |